Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történhet ebből? (feljelentés)

Mi történhet ebből? (feljelentés)

Figyelt kérdés
Ma volt gyerek nap a suliban és elvittek egy helyre.Szám háborúztunk mikor az egyik lány letépte magáról a számát és a tenyerébe gyűrte.Megpróbáltuk elvenni tőle de nem hagyta elkezdte tépni a hajam vagy 10x fejberúgott kb.5x máshol közben ökölel is verte a fejem.Enyhe ágyrázkódás gyanúm van este megyünk kórházba.Azt mondta ág osztálytársam aki a csaj uncsitesója hogy a szülei fel akarják jelenteni a verekedőket (voltak még).Van vagy 20 szemtanúm hogy ő kezdte én el akartam jönni de ő vissza rántott és még rugdosott meg ő kezdte és szinte nem is védekeztem.Mi lehet ebből?
2014. máj. 30. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Úristen gyerekek !! Ez komoly egy szám"háború" !
2014. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolom 14 év alatt van, így nem sok mindent kaphat
2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a verekedő nincs még 14 éves, akkor semmi. Megindítják az eljárást, megállapítják, hogy az elkövető gyerekkorú, ezért azonnal meg is szüntetik. Levitték ugyan a büntethetőséget 12 évre, de azt csak súlyos, életellenes támadások esetén fogják elméletileg alkalmazni. Gyakorlatilag pedig sohasem, mert a bátor forradalmárok valójában rettegnek a hazai és külföldi raj/faj/jog-védőktől és természetesen nem csinálnak olyat, amit ezek a szervezetek nem engednek meg nekik.
2014. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
"jézusom,, basszus 13 leszek 2 hónap múlva amúgy köszi az értelmes válaszokat
2014. máj. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!