Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » NASA mért nézi hülyének az...

NASA mért nézi hülyének az embereket?

Figyelt kérdés

Szóval nekem az a bajom hogy teljesen hülyének nézik az embert,pl a holdutazásról kiderült hogy van jó pár hamis felvétel,mert tök ugyan az a háttér,ugyan az a két domb látható holott elvileg mindig másfelé mentek,ezt el is mondták hogy van pár db ilyen kép.Világos,legalább bevalottták,de akkor kérdem én,a marsjárókra mért nem tudnak tenni egy nagyobb felbontású kamerát,hogy mi is észrevegyünk valamit?

2020-ra fel akarnak küldeni egy újabb marsjárót,de megint röhejes 0.7 megapixeles fényképezővel,mikor már réges rég kifejlesztett egy tudós egy 172 megapixeles kamerát ami ugyan abban a tartományban képes működni,és színes felvételeket csinál.Erre nekünk a fekete fehér 0.7 megapixeles kamera képét mutatják.

Holdról is kiderült már hogy nem fekete fehér mint elhitetik,és ugyan úgy nincsenek közelebbi felvételek róla,csak ott ahol járt ember a Holdon mert azt felderítették.

Most akkor lehet tényleg van valami a Holdon esetleg a tulsó oldalán,és a mars se olyan amilyennek látjuk?

Persze a marsjárókra elképzelhető hogy feltették azt a 172 megapixeles kamerát,csak azt nem mi nézzük.De akkor tényleg ha mi is megnéznénk azokat a fotókat,vajon mit látnánk?

Természetesen nyers fotókra gondolom nem kiretusált hülyeségekre.Vélemény?



2014. máj. 31. 09:14
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
27%

Biztos van valami, ami miatt ennyire konspirálnak.

Kb 10 éve volt egy hacker, ő felnyomta a Nasa rendszerét, még a hírekben is benne volt.

Ő azt állította, hogy már rég van a Nasának a Holdon telepe, ahol kutatnak jobbra-balra.

A kérdés csak az, hogy eleve hogy lehet az, hogy a Nasa ennyi hibát vét, hogy nem elég, hogy hagyják, h egy hacker bejusson, de még hagyják is pofázni?

lehet szándékos balhé volt, hogy elültesse a gondolatot az emberek fejében, hogy nehogy azt higgyétek ám.

2014. máj. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hm erről nem is halottam,egyszer egy magyar törte fel a nasat,kész röhej volt :D

Minden esetre éngem az zavar hogy hülyének néznek,fellőnek egy marszondát az űrbe több millió dollálért,és ilyen 1 megapixeles képeket mutogatnak,holott már egy telefonnak is jobb kamerája van!

Jó telefon nem tud működni ott a magas hőingadozás miatt sem,de biztos van olyan kamerájuk amit nekünk nem mutatnak be,és hülyének néznek minket hogy ők is azt a képet látják amit mi...De tuti megnéznénk azokat a képeket vagy videókat amit ők látnak,hát lehet érdekes dolgokat tudnánk meg.

2014. máj. 31. 09:36
 3/23 anonim ***** válasza:
50%

Tudjátok, miért nézi a NASA hülyének az embereket?


Mert azok. Ti vagytok az élő példa. Nem kell nektek NASA, ti magatokból csináltok hülyét. Aztán meg csodálkoztok. UFÓk raboltak már el? He? Elvis földönkívüli? Supermannal mikor beszéltetek utoljára?

2014. máj. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Ember ez most hogy jött ide? Egyébként igen,sok ostoba ember elhiszi azt amit a NASA állit,de én biztos hogy nem!

Érdekes 40 évig tagadták azt is,hogy víz van a marson,pár éve meg hivatalosan kimondták hogy a marson folyók vannak!

Igen nézz utánna ez hivatalos állítás,nem kiszivárogtatott adat amivel nem lenne probléma,csak annyi hogy az összes légkörrel kapcsolatos feltevést is meg kellene változtatni,mert ha folyik a víz,akkor nincs -200C,és ha van víz kell lennie felhőknek is,ami meg légkörre utal!

A teroiám nem volt téves,utánna néztem pár dolognak és valóban a mars vörös,de az ege nem fekete hanem kék! Ember is járt már ott 1962-ben! Erről videó is készült és mai napig tagadja ezt a NASA!

Csak hogy így valóban hülyének nézik az embert mert mikor kijelentették hogy van víz rajta,akkor a többi adatot is meg kellet volna változtatni,mert olyan nincs hogy folyó víz van,de -200 fok van!

Az a baj hogy már annyit hazudott hogy teli van minden ellenmondással!

És nehogy nekem azt meséljék be,hogy egy mars szondára 2014-ben képtelen egy legalább 10 megapixeles színes kamerát felszerelni,ez már kész röhej!

[link] ezen az oldalon meg van pár hivatalos és kiretusált kép,tehát láthat hogy kék vagy fehéres nem fekete!

A másik meg amikor leszáll egy űrszonda egy marson,és lövi egyből a képeket,azt mi mért csak hetek múlva látjuk,azaz mért pont akkor hozza nyílvánosságra? Hát a retusáláshoz idő kell,ha jó munkát akarnak végezni! Jah és persze hogy a fekete fehér képet lövik be nekünk,mert azt könnyebb manipulálni.Erről ennyit.

2014. máj. 31. 10:43
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

xD


Tudsz még ilyeneket? Mert iszonyatosan vicces, ahogy tények ismerete nélkül, noname blogokra hivatkozva kijelentkeztetsz olyan dolgokat, amikről azt sem tudod, eszik-e vagy isszák. Még, még!

2014. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
*kijelentesz
2014. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
15%
Úúúúúgy szeretnélek még olvasni! Írnál még? :)
2014. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

ne a blokgról indulj ki,csak ott voltak azok a képet -_-"

Egyébként van egy magyar fickó aki a NASA-nal dolgozott,ő ugyan ezt fogja állítani,mint amit én ide leírtam.

Szerinted kitaláltam az egészet? Az a baj az emberekkel hogy a TV-nek hisnek,meg a sok tudományos filmeknek és azokat a videókat képeket mutogatják amit a NASA csinált!

2014. máj. 31. 12:43
 9/23 A kérdező kommentje:

Egyébként merülj bele a témába legalább pár napra,rájösz majd hogy valóban igazam van.

De nem tudom emlékszel még arra a fotóra amit ha jól tudom a marsról lőttek be,egy emberi arcot mutatott,érdekes módon bekerült a hírekbe,másnak azt a fotót modósították és kiretusálták egy hegyre.Csak hogy bármelyik pori fotós szerkesztő rájön hogy hamisítvány,mert a kép érdekes módon ott csúnyább,szemcsésebb a többihez képest.

De igazad van lehet optikai hiba volt...

2014. máj. 31. 12:48
 10/23 anonim ***** válasza:
63%

Eddig tudod hány konkrétummal, ténnyel támasztottad alá a mondanivalódat? Pontosan nullával.


Nem tudlak komolyan venni, ámbár szórakoztató olvasni, ahogy más ökörségeit ismételgeted - azonban kissé elszomorító, hogy ilyen könnyen megvezethető, ostoba emberek léteznek. De hát nem lehet mindenki értelmes.

2014. máj. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!