Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy napiszinten füvező fiatale...

Egy napiszinten füvező fiatalember mit várhat a jövőjétől?

Figyelt kérdés

2014. máj. 31. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos, te mit gondolsz?
2014. máj. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amit a fiatalember gondol magáról az lesz.A gondolataink teremtenek, és ezt tudva is sokat csak szidják magukat. Tudjátok mit? Én most az egyszer megengedem, hogy mindenki hazudjon magának, ha nem hiszitek el, hogy értékes vagy, jó, vagy, kellesz az embereknek, és kellesz magadnak is.

https://www.youtube.com/watch?v=aVjBZ3yCu-Y

2014. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy látom, hogy nagyon nehéz lesz a motivációt működtetni. Nehéz lesz koncentrálni magad, hogy célokat tűzz ki és el is indulj feléjük, esetleg elérd őket. De lehet így is élni és akkor esetleg egy ilyen egy helyben szemlélődő valami lesz.


Lehet jobb lenne, ha ez nem hétköznapi állapot lenne, hanem onnan emelkedne ki. Ha ezek ilyen kis csúcs pontok lennének és nem az alap szint. Főleg mert idővel így nem is fenntartható amit a fű ad.

2014. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én meg pont fordítva látom :) De szerintem ez attól is függ milyen az alap természeted... stb. Én alapból egy negatív, lusta ember vagyok, de amikor füvezek (persze nem napi szinten, 2-3 hetente, havonta) utána napokig jól érzem magam, tele vagyok ötletekkel, célokkal, és úgy is érzem hogy könnyen meg tudom őket valósítani. Embere válogatja...

Az meg hogy valaki napi szinten csinálja... az már kicsit húzósabb szerintem. Semmit nem szabad túlzásba vinni.

2014. jún. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!