Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múkaügyi birósághoz ilyen...

Múkaügyi birósághoz ilyen estebe érdemes menni?

Figyelt kérdés
Dolgoztam egy hotelben. felmondás let a végede félig akaratom ellenére mert közos megállapodást javasoltak. Rám fogták a rossz porszivókat amik ezer évesek és sehol se lehet öket kapni,ebböl sóztak 3 db ot hogy énvagyok az oka hogy tönkrement. A müszakos kollégák megállapitotál rosszak a gépek cserére szorulnak. A gép közül volt amit aztán megjavitotak. Az lenne a kérdés közös felmondást javasoltak vagy ha nemfogadom el ezt akkor ök felmondanak csakhogy 240 ezer ft ot kellek a cégnek füzetni igy közöst válaltam. Utolag tudok ellenük tenni valamit ? hülyének nézik a beteg embert.
2014. máj. 31. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már aláírtad a közös megegyezést, akkor nincs mit tenni, és így nem is kell kifizetned a 240ezret. Ha a felmondát választottad volna, amiben követelik a pénzt is, akkor jogosan mentél volna bíróságra.
2014. máj. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor most semmit se tehetek egy ilyen mocskos cég kihasználja a részmunkaidös órás embereket ? Valami munkaellenört azért bosszuból a nyakukra küldenék hogy megbüntessék öket
2014. máj. 31. 16:02
 3/3 A kérdező kommentje:
még annyi érdekelne 1 es válaszadó ! Ha a cég mondot volna fel és a pert megnyertem volna visszakelletek volna venni ?
2014. máj. 31. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!