Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a nagy áttörés a The...

Mi az a nagy áttörés a The Pretty Little Liars c. sorozatban?

Figyelt kérdés
Kérdezősködtem afelől, hogy történik-e valami izgi ebben a sorozatban (mert én is néztem belőle kb 6 részt és úgy éreztem hogy nagyon üres, és hogy tuti évadokat és évadokat kell várni míg kiderül, hogy mi van A-val) és valaki említette, hogy van benne egy nagy fordulat, persze azt nem mondta, hogy melyik részben, vagy hogy mi is ez. Ezt szeretném megtudni. 15/L

2014. máj. 31. 20:13
 1/3 Neszi Petra válasza:
79%
A 2.évad utolsó részében kiderül, hogy addig ki volt -A :D Azután még sok bonyodalom lesz, meg kiderül, hogy egy külön csapat is van az -A Team.Egyébként nagyon jó sorozat az elején engem se érdekelt igazán, de az 1.évad vége után már függő lettem:S
2014. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az első évad szerintem is uncsi lett,de azután egyre fokozódik az izgalom...Nekem a kedvenc sorozatom lett.Szerintem még a Vámpírnaplóknál is jobb (saját vélemény)..remélem folytatod a nézését mert nagyon jó.xx

Szóval a sorozatba mindig mást állítanak be -A nak,aki simán gyilkol annélkül h rács mögött végezze.Azokat öli meg akik tul sokat tudna a kilétéről.

2014. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én most néztem meg a jelenlegi legújabb részt. (5évad2.)

Én eddig Jasonra tippeltem, hogy ő A, de ez a rész vége számomra bebizonyította, hogy nem ő! Kicsit már idegesítő is nekem, hogy ennyire elhúzzák az egész sorozatot, minden részben másra kell gyanakodni! Persze ettől még izgalmas és egyik kedvenc sorozatom. De kíváncsi vagyok már a végére :)

2014. jún. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!