Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van vki, aki Állományba...

Van vki, aki Állományba Került a Vám és Pénzügyőrséghez és onnan iskoláztatták be, le tudná írni, hogy volt? Hogy működik ez? Mennyi idő a suli? Pesten van igaz?

Figyelt kérdés
Én már főiskola után vagyok, lediplomáztam, de nem szakirányú, közgáz diplomám van, és most lehet felvételt nyerek állományba a VP-hez. Esetleg van aki hasonló módon került oda? Le tudná írni a tapasztalatit, illetve mindent amit erről tud? Köszi
2009. dec. 31. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
én most akarok majd menni pestre, igaz most még csak vámügyintézői szakon vagyok. de a tanár mondta hogy ha lehet akkor jelentkezzek vh-hoz és azok beiskoláznak pestre. magadtol nem mehetsz oda. Bentlakásos a suli ,azt hiszem 10hónapos. Lehet találkozunk majd :)
2010. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
huhu? :)
2010. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!