Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit adjak egy 17 éves srác...

Mit adjak egy 17 éves srác születésnapjára?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és a barátomról van szó. Azért nem tudom, hogy mit adhatnék neki, mert még csak két hete vagyunk együtt, a szülinapja viszont most lesz, egy hét múlva.

Ismerem régebb óta, tudom mi az, amit szeret, de nem tudom, hogy elvárná-e, hogy vegyek neki valamit. Vagy, ha költök rá, lehet pont nem örülne neki, mert "elintéztem párezer forinttal a szülinapját".

Egyetlen ötletem, hogy odaadom neki a naplómból azt a papírt, amit róla írtam még amikor csak alakult köztünk a dolog. :D Még mindig nem hiszi el szegény, hogy szeretem. Ő állandóan bizonygatja hogy odavan értem, látom is rajta, érzem is, de ő egyszerűen nem tudja nekem elhinni, hogy ugyanígy érzek. A lapra viszont pont azokat a tulajdonságait írtam le, amiket szeretek benne.


Túl csöpögős lenne...?

Inkább vegyek neki valamit? Csináljak vmi mást? Fiúk, ti minek örülnétek ilyen esetben tőlem?



2014. jún. 1. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ilyen csöpögőset inkább valentin napra. Készíts neki inkább valamit, vegyél egy szép gyertyát amit el tudtok használni amikor együtt vagytok, vegyél neki koncert jegyet, belépőt valahova (állatkert, tropikárium), stb stb.
2014. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!