Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit adjak a srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit adjak a srác születésnapjára?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel alakul köztünk valami kapcsolat-féle. Mindkettőnknek komoly szándékaink vannak, ez nyilvánvaló, szóval ha minden jól megy, hamarosan összejövünk. Nemsokára itt a 16. születésnapja, és én tanácstalan vagyok, mit adjak neki?

Ami eszembe jutott:

- Torta (amit én sütöttem)

- Bekeretezett kép kettőnkről

Mit gondoltok? Van valami egyéb ötletetek? (Tudom, nem ismeritek, de legalább valami támpontot adjatok, hogy szerintetek milyen irányba haladjak...) Előre is köszönöm!



2012. júl. 30. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy tortának :). Szerintem ő is, csinálj tortát. 19/F
2012. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sz0pd le
2012. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek köszönöm nagyon!!! :)

Második: na ilyen és ehhez hasonló válaszokra NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!!! Akinek ilyen gondolatai vannak, ezúton kérem: ne ossza meg velem. Nagyon köszönöm...

2012. júl. 30. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:

basszus a tortás dologtól megéheztem xD

amúgy mondjuk valami nyaklánc, karkötő vagy ilyesmi is mehet, ha szerelmem adná le nem venném még éjszaka se :) na jó a nyakláncot talán, meg ne fojtson ;) 14/F

2012. júl. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a kép az jobb ötlet.
2012. júl. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a kép nem tetszik. szerintem egy kapcsolat elején az túl rátukmálós. 2éve vagyok a barátommal és karácsonyra képes hógömböt akartam neki csináltatni..ne tudd meg h a barátnőim h leszólták, ki is röhögtek, de volt egy aki az előbbi ész érvekkel alátámasztotta, és elgondolkoztam rajta. Rájöttem h egy fiú tényleg nem ilyen általában, ők annyira nem díjazzák az ilyen "lomokat". Persze én lányszemszögből örülnék neki :'D az is jó több kicsi muffint csinálsz szép papírban és veszel ilyen szórogatós biszbaszt a tetejére, az szép tud lenni nagyon.
2012. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Kérnék mééég válaszokat, tippeket!!! Köszi előre is! :)
2012. aug. 1. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!