Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randink a srác születésna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randink a srác születésnapjára esik. Ti mivel készülnétek neki így félig ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Pár hete beszélgetünk, tudok azért róla pár dolgot. Szeretné megünnepelni a 30. születésnapját, egy étterembe mennénk. Úgy érzem illene valami ajándékkal kedveskednem de nem tudom mi lehetne megfelelő ilyenkor. Ti mit adnátok ilyen helyzetben? 25/L, 30/F
2013. nov. 28. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Szőrtelenített muffal. :)
2013. nov. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem csalódtam bennetek. xD :D

Első randin max csók úgyhogy ez kilőve...

Valami más? Messze lakunk egymástól így félúton találkozunk. Vehetnék mondjuk egy benzinutalványt :D :DD

2013. nov. 28. 11:16
 3/15 anonim ***** válasza:

Én se csalódok a lányokban mikor játszák az álszentet. :)


[link]

2013. nov. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól esne neki valami kisebb személyesebb apróság. Én is jártam hasonlóan amikor a randink a csaj névnapjára esett így a munkahelyemen az egyik lakatossal csináltattam egy medált amibe acsaj nevét irattam bele plusz arra csináltam egy bőrszíjat így karkötőnek csak mert tudtam hogy szereti az ilyesmit. Nagyon jól esett neki :)
2013. nov. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
orál? ebben a korban belefér
2013. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy üveg italt vegyél neki,ha tudod milyet szeret :D vagy bonbont
2013. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

3-as arra még nem gondoltál, hogy nem minden lány egyforma?

A szex nálam kapcsolaton kívül tabu komoly kapcsolatot kerestem mindig nincs ez másként most sem. Az más kérdés, hogy rendre rossz emberekbe futok bele. Persze mindig reménykedek, hogy ez most más lesz :)

2013. nov. 28. 11:50
 8/15 anonim ***** válasza:
Egy üveg ital, ha szereti, vagy egy doboz bonbon. Ennél több nem kell ilyen friss ismeretségnél.
2013. nov. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg all te a szamlat azt etteremben.
2013. nov. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy mélytoroknak ürülne :) De komolyra fordítva . ha még nem ismered annyira akkor úgysem tudod meglepni biztosan. Valami egyedi dologban gondolkozhatsz aminek köze van a 30-hoz , pl. egy összeállítás mi volt abban az évben a legfontosabb események a világban amikor született, azon a napon , esetleg. De valószínű ha veled akarja megünnepelni akkor maga tény hogy elmész vele lesz az ajándék... !
2013. nov. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!