Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiat Baravo 1.4 12v nyűgje?...

Fiat Baravo 1.4 12v nyűgje? Melegen mintha csak 3henger menne de alapjárat az nincs. Kompresszió ok. új vezérműtengely, új himbák, új olajgombák. Új kopogás érzékelő, új felső holtpont érzékelő, új trafó, gyári új gyertyák, új befecsi . Kis ördög?

Figyelt kérdés
A vezérlést próbálgattam egyet ide egyet oda rakni de semmi. Alapjárati motor jó ,mert működik mivel állít .Fordulaton melegen is megy szépen de 1500 alatt dadorászik és le is áll de olyan mintha sok lenne a benya. Levegő hőmérséklet jeladó cserélve. Régóta szerelek de ez kifogott rajtam.Hibát nem jelez .Hidegen pöcre indul és van alapjárat. Új légszűrő friss olaj van benne. Melegen motorféknél alacsony fordulaton mintha puffanna.
2014. jún. 1. 16:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem fordulj a márkafanatikusokhoz, ők talán tudnak segíteni:

fiatbravo.hu

2014. jún. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!