Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Remélem meg értitek?! :D...

Remélem meg értitek?! :D eléggé értelmetlen lett és tudom h nem így kellene pasizni de nem akarom hogy át verjenek igaz így is át tudnak de másabb kicsit. :/

Figyelt kérdés
Kicsit idősebb aranyos rendes fiúkkal szeretnék ismerkedni aki nem pedofil meg ilyesmi. de azért ne legyen 30 évnél több :s mert az már tényleg sok.. én 16 éves vagyok és szeretnék egy tartós kapcsolatot de nagyon úgy veszem észre h az idősebb férfiak vonzanak:) a kis páwák nem nekem valóak.. helyesek meg semmi bajom velük de kapcsolatra nekem nem valók.. ja és nem kell itt le hordani mindennek egyből ha kérhetem:/ ..aki mondjuk bele menne ilyenbe és tudna szeretni meg minden írhatna ide és akkor beszélgethetnénk :) aztán meg majd alakulnak maguktól a dolgok.. ez elég értetlen de más utat nem találtam erre az egészre mert most jelölgethetek én fiúkat facebookonis. de az másabb itt név nélkül le írom és akkor aki úgy gondolja írjon ide fb profilt vagy bármit és akkor ha úgy tűnik nekem h meg éri vele beszélnem akkor be jelölöm :) hát ez nagyon értelmetlenre sikerült basszus.:D :/
2014. jún. 1. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 26 vagyok, nem tudom mennyire tudnánk együtt élni, dug.son kívül mennyire értenénk meg egymást. De ha gondolod írj, és bizonyíts

2014. jún. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!