Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mondj valami nagyon értelmetle...

Mondj valami nagyon értelmetlen dolgot, jó?

Figyelt kérdés
Nagyon unatkozom. Mondjatok valami hülyeséget, vagy küldjetek hülye játékot, vagy akármiiiiii XDD
2012. nov. 20. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
"Mondj valami nagyon értelmetlen dolgot, jó?" szerintem tanulj egy ki tiszteletet, nem csak hogy bunkósság így beszélni de nem is menő, legalábbis nálunk nem beszél így még az utolsó csöves kis cigánygyerek sem, káromkodni felőlem káromkodhatsz de tanulj tiszteletet
2012. nov. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most mi ebben a tiszteletlenség? Istenem... az, hogy megkérdezem a végén, hogy "jó?"? Az igen. És engem csak ne hasonlítgass össze az "utolsó cigánygyerek"-ekkel. Egyrészt a te szavaidból ítélve a legalávalóbb minősítés, amit kikérek magamnak, másrészt viszont ők is ugyanúgy emberek, mint Te vagy én.
2012. nov. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!