Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Verekedni akar velem egy roma...

Verekedni akar velem egy roma kempos gyerek. Ha véletlenül rám támadna megtudnám verni vagy esélyem sincs ellene? 15/f

Figyelt kérdés

Én 171 cm és 52kg vagyok, soha nem űztem semmilyen küzdősportot, de viszont elég jól verekszem és testalkatomhoz képest erős vagyok.

Ő kb 170-173cm és 55kg körül van, viszont minimum 2 éve már kempo küzdősportot végzi, de nem egy nagy tehetség. Régen általánosban is odajött keménykedni és mégis simán lenyomtam.



2014. jún. 2. 08:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos, semmi sem elképzelhetetlen,viszont egyet biztosan tudok,ha elpi csázod utána mennek majd a tesóival és meglátogatnak...Szóval lehetőleg ne mászkálj egyedül,menj barátokkal,úgy több esélyed van! :)
2014. jún. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
48%
Sok bunyóm volt már,de eggyet megtanultam CIGÁNYOKKAL nem bunyózunk...Egyszer elvertem eggyet másnap hozta a bicskát. Mondom enélkül nemmegy? :) Szóval ha nagyon kötekszik verdmeg max kikapsz,de lagalább kiáltál,és nem lettél kutya :)
2014. jún. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
58%
Szia Jancsi!
2014. jún. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
A kempo csak malacharc. Üsd le gyorsan mielőtt csinálna valamit. Adj neki valami hatásos kombót aztán megszédül és lerúgod/leütöd oszt vége.
2014. jún. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%
15 évesen 52 kiló vagy?????, b@zeg haverom 12 éves és 63 kiló de a kérdésre visszatérve ez csak rajtad múlik
2014. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem megy akkor Betyársereg,Gárda! :)
2014. jún. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!