Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18éves vagyok, és kb 13-14...

18éves vagyok, és kb 13-14 éves korom üta borotválom a lábamat, most vettem egy epilatort, de egyelőre félek kiprobalni! Van valamilyen modszeretek amivel kevésbé fájdalmas az epilálás?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 13:57
 1/4 anonim válasza:
100%

Én mindenhol epilálom magam, a hónaljamat is, ettől sokan elborzadnak, hogy lehet elviselni.

Lában nekem elsőre eléggé fájt, nem is közben, inkább utána égett nagyon. Baba olajat vegyél és kend rá utána.

Csak elsőre lehet kellemetlen, utána már nem vészes.

De nem nagy kaland az egész, azért annyira nem fáj :)

2014. jún. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és közben? bekenjem valamivel?
2014. jún. 2. 14:25
 3/4 anonim válasza:

Közben szerintem semmivel sem tudod bekenni. De ne parázz rá ennyire :) szülésre lett "kitalálva" a tested, egy kis epilálás az semmi :D


Fürdés után epilálj, akkor talán jobb, de én ezzel sem szoktam foglalkozni. Utána viszont ne fürödj pár órán keresztül, főleg ne forró vízzel.

(Nekem a karom fáj a legjobban, pedig egyáltalán nem vagyok szőrős, a láb az egyáltalán nem vészes.)

2014. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

talán még segíthet, ha nem teljes hosszára hagyod megnőni, hanem mondjuk fél centisre. előtte fürdő, jól felpuhul a kenceficéktől, aztán hajrá. túl fogod élni :)

első fájt nekem is, de megmaradtam :D azóta a bikinivonalamat is szoktam.

2014. jún. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!