Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bunkóság a...

Szerintetek ez bunkóság a tanár részéről, vagy micsoda?

Figyelt kérdés
Történelemből 4,58-ra állok, de még nem zárt le a tanár, mert szerinte még írnom kell az ötösért. Így akinek 4,43 az átlaga az is ír, és én is, azért ezt kicsit igazságtalannak érzem. Valamint nem kis könnyű dolgozat lesz, egyébként sem azok, de most még 2-3 témakörből kell készülnöm. Valamint ha 4-est kapok, úgy olyan 4,5-re romlik le az átlagom, és akkor négyesre zár le. Most komolyan ez a normális, vagy mi a fene van? :\
2014. jún. 3. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság. Ha a tanár úgy dönt, hogy kell még egy jegy az ötösért, akkor kell. Azért a 4.58 az nem kitűnő.

Szépen tanulsz, megírod a dolgozatot, és ezzel bizonyítod, hogy megérdemled az 5-ös jegyet év végére.

2014. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság. A tanár még akkor sem köteles megadni az ötöst, ha 4,9-re állsz. Csak akkor lenne köteles ha már kereken elérted azt az osztályzatot. Ha mondjuk 3,5-re állsz akkor a hármast értelemszerűen meg kell adnia, de az az ő döntése, hogy a négyest megadja-e vagy sem.
2014. jún. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De nem az az általános, hogy 4,9-re sem adnak ötöst. Meg azért enyhe különbség van a 4,43 és 4,57 között, azt még meg is tudom érteni, hogy írnom kell, csak hogy neki világosabb legyen a dolog, de még egy négyessel is a javító kategóriába kerülök, viszont 4,5-ös átlaggal már nem engedne javítani, mást meg enged 4,43-mal. Most nem az érdekelt, hogy akkor 4,99-re is négyest kaphatnék, hanem normális osztályzásra akartam rákérdezni, nem a szélsőségekre/lehetetlenségekre.
2014. jún. 3. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Én tényleg nem értem a felháborodásodat. Az átlagot nem úgy kell, nézni, hogy ha te 4.58 állsz akkor az tuti ötös-

Erről szó sincs. Ha a tanár úgy látja, hogy 4.99-re is kell egy új jegy, akkor kell. Nem statisztika, hogy kit mikor engednek javítani, vagy mikor bólint rá a tanár, hogy jobb vagy rosszabb jegyet ad.

Azért sem értem, hogy miért hisztizel, mert ha 4.58-ra állsz akkor nincs miért aggódnod. A dolgozatban csak olyan kérdések lehetnek amit tanultatok, vagyis ilyen tanulmányi átlaggal tudod az anyagot, mert megtanultad. Csak az eddig tanultakat kell előbányászni a kobakodból. Végül is ezért kaptál 4.58-as átlagot..

2014. jún. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!