Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » OMG Nagyon gyors segítséget...

OMG Nagyon gyors segítséget tudtok adni?

Figyelt kérdés
Már 3 hónapja járok egy fiúval. Megbeszéltük, hogy senkinek nem mondjuk el (ezért nem kell kritika) , de ő elmondta a haverjainak. Az osztályban kb. tudják páran hogy nekem tetszik ő, de azt mindenki tudja hogy szerelmes belém. Ugye facebookon beszéltünk és küldtünk sziveket meg ilyeneket, és úgy néz ki hogy anyám & tesóm meglátta az üzeneteket. Nem szóltak nekem róla semmit, csak este megkérdezte tőlem tesóm hogy mi a véleményem XY-ről (akivel járok) , és mondtam hogy fáradt vagyok most hagyjon. Erre írtam Xy-nek hogy nem vagyok belé szerelmes, és hogy barátnőm irkálta (a barátnőm nevét is leírtam neki) és mondtam neki hogy én is irkáltam barátnőm "szerelmének" és ezért ő is irkált Xy-nek. Ezt azért írtam hogy anyámék meglássák hogy nem is járunk , d e titokba írtam Xy-nek skypeon, hogy am nem igaz, amit írtam ,csak anyáék meglátták az üziket. Erre ma megmutatta barátnőmnek hogy mit írtam neki, és barátnőm fel van háborodva hogy ő nem is csinált ilyet. ÉS azt mondta, hogy ha hazaér suliból (én beteg vagyok) ,akkor várja a válaszomat. !! Ismétlem, ő nem tudja hogy mi járunk.
2014. jún. 4. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Rosszabbak vagytok, mint a Jóban Rosszban...
2014. jún. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gázak vagyunk, de lécci választ!!:(:/
2014. jún. 4. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:

"Erre ma megmutatta barátnőmnek hogy mit írtam neki"

A barátod mutatta meg neki? Mégis miért? Elég zavarosan írsz...

Tulajdonképpen nem is lehet erre mit mit válaszolni.

Meséld el a barátnődnek a dolgot, mást nem tudsz csinálni.

2014. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, megmutatta neki. Kérlek írj vissza, privátba írtam!
2014. jún. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!