Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetszik nekem egy fiú és...

GhostGirl14 kérdése:

Tetszik nekem egy fiú és azthiszem ő is kedvel engem (Ő nemtudja hogy nekem tetszik) Elmondjam neki hogy érzek? A többi lent!

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok de, ne jöjjenek a kommentek hogy ilyenkor még nem kell nekem párkapcsolat énse ilyenre gondoltam csak Kedvelem őt jobban mint bárki mást és vele szeretnék lenni!!! Énsem az ilyen csókra gondoltam meg ilyesmi hanem szimplán egy komolyabb barátság!! Nah úgy kezdődött az egész hogy elkezdtem alafokra járni (rajzolni) és onnantól kezdtem őt kedvelni sokat foglalkozunk egymással, drukkol nekem ha megyek valamilyen versenyre és mindenféle jeleket ad. Érdemes elmondani neki hogy nekem tetszik?? Mert igazából a barátaimnak is meséltem hogy mitörtént hogyvolt stb... Szerintük is bejövök neki. De én attól félek hogyha megmondom talán megijed és aztmondja hogy: erre nemszámított és megutál....És így félreértettem mindent. Most 2 fal között vagyok mert elszeretném neki mondani a másik meg az hogy megutál. Normális kommenteket kérek!!!!!!!

2014. jún. 4. 12:11
 1/3 anonim válasza:
szerintem mond el neki
2014. jún. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem is elmondhatod! itt egy pl. osztálytársam egy srác, nagyon jól elvoltunk mindig is, mikor egyszer unatkozott és áthívott magukhoz hogy bemutasson engem a családjának, semmit nem értettem, aztán ott volt az is hogy közeledett felém. Megcsókolt. Majd beszélgettünk meg nevettünk. Majd kikisért a buszomhoz, puszival köszöntem el (szigorúan arcra puszi volt), és ez téli szünet elején volt, kerestem facen, mert nem értetrem hogy mj volt ez az egész, majd kb 10 nap múlva válaszolt, meg beszéltük a dolgot. Utaltam rá, hogy nekem tetszik ész szeretnék többet, de ő nem akar oszttárssal kapcsolatot. És emiatt az eset miatt nem hogy romlott volna, hanem inkább szorosabb lett a barátságunk. Imádjuk egymást (de szigorúan mint barátot :D) rengeteget hülyülünk. Szóval szerintem mond el :) még tetszeni is fog neki hogy őszinte vagy :)
2014. jún. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elöző voltam 17/L
2014. jún. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!