Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel mostanában egyre többet vagyunk együtt és nekem már egy ideje tetszik. Az egyik közös barátunktól megtudtam, hogy én is tetszem neki. Voltunk már közös programon is és egyre többet beszélgetünk. Elmondjam neki, hogy tetszik vagy majd kialakul? (Amúgy ő is tudja, hogy tetszik nekem mert a közös barát elmondta neki is.)

2014. jún. 1. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamelyikőtöknek muszáj lesz kezdeményezni. Ha neked tetszik, és ő túl suta hozzá akkor csináld te, nincs abban semmi szégyen. :)
2014. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés, köszi majd megpróbálom. :)
2014. jún. 1. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj oda és mondd meg neki. Ha már baráti a viszony, akkor ebből nem kell nagy ügyet csinálni, legyél egyenes és őszinte.
2014. jún. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Bukor Peti ***** válasza:
100%
Igen mond el neki :-)
2014. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:
100%

Jobb, ha nem ez a közös barát egyengeti az utat előttetek - szép dolog a barátság, de a jó párkapcsolat általában kétszemélyes. Amit elértek egymással, azt ti érjétek el, ne más.

24F

2014. jún. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:) Amúgy a közös barátot nem én kértem meg, valahonnan megtudta, de megígérte, hogy nem mondja el a fiúnak, de még se így lett. Emiatt össze is vesztünk...
2014. jún. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!