Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is akar velem összejönni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is akar velem összejönni? Vagy csak fél megkérdezni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel bejövünk egymásnak, és smároltunk is, meg kézenfogva sétáltunk. De nem vagyunk együtt.. És nem értem, hogy akkor mi értelme az egésznek, ha nem akar járni velem. Vagy mi lehet az oka? Gondoltam arra is, hogy megkérdezem tőle, de arra jutottam, hogy ha akarna járni úgyis megkérdezné, nem?!Segítsetek kérlek, nagyon fontos lenne.

2013. szept. 13. 18:16
 1/9 A kérdező kommentje:
(lány vagyok.)
2013. szept. 13. 18:18
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos fél a dologtól
2013. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem kell megkérdeznie szerintem már jártok.
2013. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de (nem tudom ismeriteke-) ask.fm-en kérdezték hogy van-e barátnője, és azt sem mondta hogy igen, és azt sem hogy nem
2013. szept. 13. 18:22
 5/9 libamájaskrumpli ***** válasza:
Mert a fiúk gyakran hiszik azt, hogy már járnak vkivel mikor nem is, de a te esetedben pedig már 170%-ig biztos benne szerintem.
2013. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
meg amikor múltkor beszélgettünk mondta, hogy valaki kérdezte és mondta, hogy nincs kapcsolatba, de foglalt (és itt rám gondolt) de akkor miért nem kérdezi már meg?!O.o
2013. szept. 13. 18:23
 7/9 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok?
2013. szept. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
én14,5 ő 16
2013. szept. 13. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azon múlik a dolog, hogy megkérdezze, hogy most akarsz-e járni vele, hiszen már azt csináljátok!
2013. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!