Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Maradjak egy olyan ferfival...

Maradjak egy olyan ferfival akibe nem vagyok szerelmes es unalmas mellette az eletem vagy fogadjak el egy munkat egy masik orszagban ahol senkit sem ismerek es olyan bizonytalannak tunik?

Figyelt kérdés
Tudom h hulye kerdesnek hangzik de senkitol sem tudok tanacsot kerni es nem tudom h mit csinaljak. Eggyutt vok vkivel mar 10 honapja de betegesen feltekeny es ezzel mar az idegeimre megy(sehova sem mehetek egyedul)de eggyutt sem megyunk sehova egesz nap a lakasban vok es mar nagyon unom(csak 21 vok)se dolgozni nem enged se a baratnoimmel talalkozni szinte semmit sem csinalok csak egesz nap itthon.. De a munkaajanlat amit kaptam az pedig egy masik orszagban van ahol senkit sem ismerek es igy eleg bizonytalannak tunik mivan ha nem is jo ha nem jon ossze? Maradjak a biztos de unalmas mellett vagy probaljak egyedul szerencset? Senkitol nem tudok tanacsot kerni lecci segitsetek
2014. jún. 5. 01:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ez a kapcsolat biztos,hogy nem az igazi.Nem is vagy szerelmes ráadásul még unalmas is.Én a helyedben meggondolnám azt a külföldi munkát,ha van legalább minimális nyelvtudásod.
2014. jún. 5. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre a kapcsolatra én nem a "biztos, de unalmas" jelzőt használnám, hanem "életveszélyes"-t. Nem lehet annyira féltékeny valaki, hogy ki sem enged a házból. Dolgozni sem? Ez már pszichiátriai eset. Helyedben menekülnék onnan, de nem feltétlenül külföldre.
2014. jún. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat en is ugy erzem h menekulnom kell innen

Amugy azert kulfold mert hat svajcban lakok amugy is es a munka pedig nemetben lenne es igen beszelek nemetul perfekt. Es ugy gondolom h a bizonytalan meg mindig jobb mint a rabsag meg hat nem vok olyan oreg h egy lakasban eljem le az eletem sztem. Tudtam eddig is h vmit lepnem kell de sztem csak megerositesre volt szuksegem ugyhogy koszi mindenkinek

2014. jún. 6. 04:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!