Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldi munkaválaláskor...

Külföldi munkaválaláskor muszáj, hogy bejelentett lakhelyem legyen és milyen egyéb papirok szükségesek, hogy hivatalosan válalhassak munkát?

Figyelt kérdés
Tehát.. 21 éves lány vagyok, Erdélyben lakom, Marosvásárhelyen és rokonaim legtöbb része mind Budapesti, igy gondoltam egyetem elött dolgozhatnák valahol Budapesten és ott laknák a testvéremnél. Kaptam is visszejelzéseket munkaadoktól csak nem tudom milyen papirok szükségesek, hogy hivatalosan ott dolgozhassak. Végzettségi diplomáimat lefordittatnám, és a magyar állampolgárságom megvan, viszont milyen egyéb iratokra van szükség, hogy probléma nélkül ott élhessek kb. egy fél évig? Muszáj bejelentett lakhelyem legyen?

2014. jún. 7. 17:01
 1/1 anonim válasza:
Legalább ideiglenes lakcímed biztos, hogy kell legyen, a lakcímkártyát minden hivatalos esetben elkérik. De ezt a rokonaidnak is tudniuk kéne, milyen iratok szükségesek munkavállaláshoz.
2014. jún. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!