Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diáktársak, szerintetek is...

Diáktársak, szerintetek is elég gyerekes viselkedés?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőm az osztályomban nem készítette el a leckét és tőlem akarta elkérni, de nem engedtem h lemásolja rólam, ő pedig erre megsértődött és 1 hétig nem szólt hozzám. Valójában azért nem adtam oda neki a füzetem, mert mostanság túl sokszor kérte el és szerintem ez már pofátlanság, úgy éreztem h kihasznál. Amikor elakartam mondani a tettem miértjét, ő befogta a fülét és dalolni kezdett. "-.- (egyébként meg 17 éves lány)
2014. jún. 7. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Te milyen önző vagy. Ne tőlünk várj azért feloldozást, hogy nem segítesz a barátodnak.
2014. jún. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgyból volt?
2014. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazad volt, ez nem önzőség. Ha a tied másolja le, akkor soha nem tanulja meg az anyagot,

.

Nem volt jogos a sértődése.

2014. jún. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kedves 1. válaszoló! ha feloldozást várnék emiatt inkább elmegyek templomba gyónni. egyébként meg az osztálytársam szerint barátságban nincs olyan h pofátlanság, de én ezzel viszont nem értek egyet.
2014. jún. 10. 15:53
 5/5 A kérdező kommentje:

irodalom hf

kösz a válaszokért!

2014. jún. 10. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!