Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kérdezzek rá?

Hogyan kérdezzek rá?

Figyelt kérdés
7-Es vagyok. Lány. Csak a tesi hiányzik hogy kitünő legyek és ez az évvégi kétszeres jegynek számít a felvételiben. A tesi tanárral már beszélt az osztályfőnököm, de nem mondta meg a válasz mert majd évzárón fogja. Kedden zárnak le minket és kedden is lesz tesink és valagogy beszélni kéne a tanárral. Ebben szeretnék segítséget kérni hogy ezt hogyan tegyem. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. jún. 8. 22:42
 1/3 Nadga ***** válasza:

szerintem ne aggódj emiatt. egyrészt a tesitanár csak nem fog már megszívatni így év végén. ne menj oda könyörögni hozzá kedden, hanem inkább ha ad valami feladatot, adj bele mindent, hogy lássa mennyire igyekszel.

másrészt meg ha nem is lesz meg az ötös, akkor sem kell félned, ha egyedül tesiből vagy négyes, úgy is felvennének bárhová :)

ráadásul még van egy éved, inkább azon igyekezz, hogy jövőre is ilyen jól teljesíts.

2014. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat sokat segítettél.
2014. jún. 9. 08:04
 3/3 Nadga ***** válasza:
na megkaptad az ötöst? :D kíváncsi vagyok :P
2014. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!