Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz, ha a volt...

Szerintetek gáz, ha a volt barátomat felkeresem, mert egy-két hónapja megígérte, hogy majd eladja a telefonját nekem?

Figyelt kérdés
Csak közbe szakítottunk...és még elég friss a dolog, nem tartjuk pár hete a kapcsolatot. Viszont ezt meg megbeszéltük, hogy majd megveszem tőle a telefont. Elég hülye a helyzet, de kíváncsi lennék a meglátásaitokra. :/

2014. jún. 10. 13:18
 1/4 Jóska Krimpli válasza:
Az attól függ hogy kér-e érte pénzt vagy nem. Ha nem kér érte és te még így is elakarod tőle kérni akkor az mindenféleképpen udvariatlan és gusztustalan,de ha kér érte pénzt akkor, az a helyzet hogy szerintem nem annyira gáz hogy megveszed tőle, de számodra nem annyira előnyös elmenni érte mivel még akkor is konfliktus helyzetbe kerülhettek meg vitázhattok mindenféle apróságon szóval szerintem ne menj el érte, nem érdemes. Meg ezzel kiszolgáltatod magad neki azzal hogy bosszút álljon ha olyan a jelleme vagy a kapcsolatotok és még egyszer azt mondom hogy nem előnyös elmenni érte.
2014. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor kapcsolatban voltunk egymással, akkor is megmondtam hogy szeretnék érte fizetni, mert hogy így nyugodt a lelkiismeretem. Viszont egy-két tízessel kevesebbért adta volna ide nekem...és így nem tudom, hogy helyes-e megkeresnem. És hogy ideadná-e még mindig olcsóbban... Nem tudom, hogy mennyire lenne helyes most ezért felkeresnem.
2014. jún. 10. 17:40
 3/4 anonim válasza:

Értem, h sokat spórolhatsz vele, de jó lenne neked minden nap a telefonját bámulni. Mindig ő jutna az eszedbe.

Vagy vissza akarod szerezni a pasit?

2014. jún. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy olyan borzasztóan bírhatatlanul zavaró lenne... Mert vagy 4 barátomnak is van majdnem ugyanilyen telefonja. Plusz ízlésemnek megfelelő tokot vennék rá, háttér is más lenne. Úgy már könnyebb elvonatkoztatni.
2014. jún. 11. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!