Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami tapasztalat mondo/anime...

Walaakíí kérdése:

Valami tapasztalat mondo/animeconrol? (:

Figyelt kérdés

Igazabol nagyontetszik ez az egesz rendezveny,es gondoltam megkerdezlek titeket is hogy mi a velemenyetek rola:)

/bocsi a helyes irasert,telorol irtam/



2014. jún. 10. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Tinédzser koromban imádtam Conra járni, találkozni a többi városban/faluban élő ismerőseimmel. Nem is igazán azért jártam mert a programok érdekeltek, hanem azért mert találkozhattam személyesen is a többiekkel.


Aztán mindenki egyetemre ment, én pedig végzős lettem középiskolában és már nem érdekeltek ezek a rendezvények. Utoljára egy éve próbáltam elmenni az egyikre, de egyáltalán nem élveztem. 20 évesen, egyetemistaként már nem tudtak lekötni a cosplayerek, meg a 12-13 éves gyerekek akik csak összesen láttak 5 animét és ők már mennyire anime fanok.


Sokminden megváltozott azóta, de van ami ugyan az maradt. Például minden évben van egy "divatos" anime. Régebben Naruto volt, meg aztán Bleach és így tovább, most meg (gondolom én) SnK...

A célközönség is nagyrészt ugyan az maradt. 12-16 évesek. Akik még hóbortosak, nem érdekli őket a világ, stb, stb...


20+ felett már nincs annyi időm, illetve nehéz olyan, velem egykorú embereket találni akikkel normálisan lehet animékről beszélgetni. Mert vannak azért ismerőseim akikkel még lehet, de ezek a barátságok már csak ilyen "távoliak", hisz mindannyian más városban lakunk, Conra meg egyikőnk se tud felmenni, mert a pénzt már nem apucitól meg anyucitól kapjuk.


Egyszóval régebben nagyon élveztem, amikor még a célközönségbe benne voltam, mára viszont már inkább olyan nekem az egész mint egy "média kampány". Érdekel mi lesz a MondoConokkal ezután, hogy az Animax becsődölt. Egy nap majd lehet megint a MAT fogja szervezni az igazi "nagy" Conokat :)

2014. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háát köszi ^^

nxilvánvalóan a tiniket jobban érdekli ez az egész:)

de hallottam már hogy olyan 20-25 évesek is kijárnak(:

2014. jún. 11. 15:44
 3/3 anonim válasza:
Én még a fiatalabb korosztályt képviselem 17 évesen, de akikkel conra járok ök 16-24 év között vannak.Hasonlóan az elsö válaszolóhoz én is inkább az emberekért megyek fel, bár én cosplayezek is, így többek között ez is közrejátszik benne, hogy miért élvezem a conokat.
2014. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!