Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet szerintetek?

Ez jó ötlet szerintetek?

Figyelt kérdés
Jövőre elmegy a magyar tanárnőm, ki költözik Londonba 4 éves lányával. Az osztály fele nagyon bírja öt, de nem készülünk semmilyen "búcsú ajándékkal" sem. Ezért azt gondoltam ( mivel már baráti a kapcsolatunk), hogy elhívom őt piknikezni, ahol készítenék fényképeket, és azt a pár fényképet összedolgozom, hogy egy kép legyen belőle, azt úgy előhívatom. és bekereteztetem, azt adom a tanárnőnek,a lányának meg még ki találok valamit. Nos a kérdés csak az, hogy ti ezt milyen ötletnek tartjátok+ hogy milyen ételt/ nassit/ sütit szervezek, ami kb. kibír egy 3 órát max? Miket kellene még szervezzek, légyszives segítsetek, mert nem vagyok túl rutinos benne!

2014. jún. 10. 22:39
 1/1 anonim válasza:

Ha úgy gondolod, hogy a tanárnő szívesen elmenne veled egy ilyen találkozóra, akkor szerintem jó ötlet lehet és a képadás is aranyos. Én volt tanárommal fagylaltozóba vagy kávézóba szoktam menni néha, bár a mi kapcsolatunk amolyan "félbaráti" csak, szóval nem olyan közvetlen...

Az étel szerintem olyan piknikes legyen :) a szendviccsel nem tudsz mellé lőni, csak ne romlandó legyen benne, meg esetleg süthetsz pogácsát, vagy valami egyszerű sós sütit amivel megkínálhatod

2014. jún. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!