Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék énekes?

Hogyan lehetnék énekes?

Figyelt kérdés

Tudom, ez már egymilliomodik ilyen kérdés, de több hónapnyi témakutatás után sem akadtam semmi igazán használhatóra, csak arra, hogy legyenek jó kapcsolataim, és szerezzek kiadót. Jó hangom van (és nem egóból mondom, de tényleg különleges és jó a hangom), tudok gitározni, és dalokat is írok. Nem magyarországon szeretnék befutni, hanem lehetőleg Amerikában, mert regeteg rokonom és ismerősöm van ott, több mint Magyarországon. Igazából ez szerintem egy amolyan meneküés, mert kifejezetten nem szeretem a helyet, ahol lakok, és csak ebben vagyok tehetséges, és komolyan, semmi máshoz nem értek. Gimibe is azért mentem, hogy nyerjek 4 évet, hátha kialakul valami, de eddig semmi. Tudna valaki segíteni, hogy hogyan induljak el, vagy nincsenek valakinek kapcsolatai? Vagy nem tudnátok leírni ennek a módját? Nagyon fontos lenne.

A válaszaitokat előre is köszönöm!

L/15



2014. jún. 10. 23:18
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
furulyazni tudsz-e?
2014. jún. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de legalább ha trollkodsz, vicceset írj, és ne olyat, amit úgyis lepontoznak.
2014. jún. 10. 23:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha énekes akarsz lenni annak a mai világban két módja van:

A) elmész az x-factorba ahol "felfedeznek" (vagyis rájönnek hogy tudnak pénzt csinálni belőled)

B)Keresel egy kiadót és ha ismer 10 ember elkezdesz vetkőzni meg riba.nckodni


Az 1D és az BY the Way is így fut be mert a lányok szerint "olyan kis cukik"


Akik a mai zenei világban nem kur.vultak el azok a rockosoknak egy kis része.

2014. jún. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!