Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretném, ha az apa nevén...

Szeretném, ha az apa nevén legyen a kislányom, van erre valami törvény esetleg kötelezhetem rá?

Figyelt kérdés
Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy van egy kis lányom 1 éves, az apukája elhagyott 14 hetes terhesen és egész végig tagadta, hogy övé a kis lány a lényeg az, hogy kb 2 hónapja DNS vizsgálat bebizonyította, hogy övé a kis lány, de foglalkozni ezek után sem akar vele, de még csak a nevére sem akarja venni (ugye most az én nevemen van) de én szeretném, hogy az apa nevén legyen, ha már az övé, van erre valami törvény vagy kötelezhetem rá esetleg, hogy a nevére vegye? Nem igazán vagyok ezzel tisztában, és szeretnék segítséget kérni.
2014. jún. 11. 00:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!