Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rasszisták a melegeket is...

A rasszisták a melegeket is utálják?

Figyelt kérdés

2014. jún. 11. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell rasszistának lenni ahhoz hogy utáljuk a melegeket
2014. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%

Aki a bőrszíne alapján ítél meg valakit, az többnyire a melegeket is utálja.

De nem azért, mert rasszista. Azért rasszista és homofób valaki, mert végtelenül ostoba...

2014. jún. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
OSTOBA? Hmmm. Egy felmérés szerint az angolok 60 a németek 50% a vallja magát olyan embernek aki megitél egy embert a származása szerint, illetve a románk 70% a utálja a magyarokat. Ennyi ostoba ember volna??
2014. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
Igen, a többségnek nincs mindig igaza, Mo-on meg van vagy 9 millió rasszista...attól még nem lesz igazuk.
2014. jún. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 david_mc98 válasza:
96%
Háth, akia melegeket és a szinesbőrüeket is utálja, az náci, nem értem, azokat az embereket, aki elítél mást, én saját tapasztalatból beszélek, vertek már meg azért, mert meleg vagyok, el kell fogadni, toleráns világba vagyunk
2014. jún. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
a rasszisták általában nácik, a nácik meg mindenkit utálnak, aki nem náci, szóval a válasz igen.
2014. jún. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!