Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most egészséges a...

Akkor most egészséges a marihuána?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvasom egészséges, valahol meg azt,hogy káros.Én nem vagyok használója, viszont sok emberről tudom,hogy használja és van aki eléggé ráfüggött, pedig elvileg nem okoz függőséget. Én azt veszem észre nála,hogy más lett, sőt amikor használja bunkón viselkedik.
2014. jún. 11. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan mint a tej. Élet, erö, egészség! b+
2014. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj, saját álláspontom szerintem én sem vélem egészségesnek! Csak ha utánaolvasol, több helyen azt írják ,hogy "nem is káros" stb. Nem vulgáris kioktatásra vagyok kíváncsi,hanem véleményekre. köszi.:)
2014. jún. 11. 17:51
 3/7 A kérdező kommentje:
szerint*
2014. jún. 11. 17:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a barátod bunkó lett tőle, akkor van egy olyan gyanúm, hogy herbált (mű füvet) szív. Na az buta egy dolog. Amúgy igen, vannak a marihuánának egészséges hatásai, de azért hosszú távon káros is. FIZIKAI függőséget nem alakít ki (tehát elvonási tünetek, meg ilyesmi nem lesznek tőle), de lelkit kialakíthat. Amúgy összességében úgy mondanám, hogy bár lehet káros, rá lehet kattani, de bőven nem annyira vészes, mint ahogy azt sokan gondolják. Nem hiába legalizálják/dekriminalizálják egyre több felé a világban. Meg szerintem jobb, érdekesebb érzés is, mint a bebaszás (a piától hányingerem van, még ha csak rá gondolok is). Ennyi.
2014. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Valószínűleg ha bunkón viselkedik, tényleg valami bio-herbált szívott. :) Én sem élek ilyeneken, de a kérdésedre válaszolva elvileg nincs sok káros hatása (mármint az igazi marihuánának). Néhány ismerősöm herbálozik, na az tényleg káros, a bunkó viselkedés mellett belülről éget, nagyon felpörgeti a szívet, hány tőle az ember, jobb esetben csak hányinger (ezért én inkább ezeket az ismerősöket kerülöm ilyenkor). Az igazi marihuánáról csak hallásból tudok, azt nem szív egy ismerősöm sem (de lehet jobban járnának, mint a herbállal...). Na az elvileg kisebb adagban nem vészes. Elvileg ellazulsz tőle, mindenen nevetsz, meg ilyen hasonló dolgok, de pontosat szerintem csak az tud, aki már szívott ilyet. De ha már előkerült ez a téma, és az én válaszom is ilyen hosszú lett, így a végére egy kis vicces jelenet evvel kapcsolatban - A Comedy Centralon megy az Életem értelmei című sorozat, van benne egy rész, amikor Juniorék elszívnak egy jointot, a szülei megtudják, és megszivatják egy kicsit. Múltkor láttam magyarul a tv-ben, videóban csak angolul találtam meg, de vicces: http://www.youtube.com/watch?v=Npovb4HgYPo
2014. júl. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szívtam már, és előhozott hülye érzéseket, sírtam ilyesmi..
2014. júl. 6. 17:21
 7/7 anonim válasza:
Mindenkire máshogy hat. Viszont függ, hogy milyen lelkiállapotban vagy.
2015. máj. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!