Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akkor most mi is van?

Akkor most mi is van?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulinkból, alattam jár. Már év elején észrevettem, hogy mindig néz. Bejelöltem facebook-on, mint minden más iskolatársamat. Eljött a szülinapom, ő meg írt egy szimpla "boldog szülinapot"-t. Visszaírtam, és így kezdődött el minden. Az iskolában beszélgettünk, csak az én és az ő osztálytársai mindig megzavartak, bunkóztak, ezért abbahagytam vele a kapcsolatot. Mégis elmentem vele egy randira, és iskolában pedig sosem beszéltünk (vagy csak néha). A barátaim mindig kérdezik tőlem, hogy miért vagyok vele együtt, ha isiben sosem szólok hozzá, nem tudunk személyesen beszélgetni, csak a gépen vagyunk el, ráadásul csúnyának is tartják. Igaz, nem valami álompasi, de...adhatna magára. Nem érzem a szikrát, hogy szeretném, de ha rászánnám magam, hogy "szakítsunk", akkor mindig elszomorodok. Akkor most mi is van??
2014. jún. 13. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!