Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orr piercing előtt szörtelenít...

Orr piercing előtt szörteleníteni kell az orrot? Hogyan lehet kifújni a pcvel az orrom?

Figyelt kérdés
Mennyire fáj? Budapesti vagyok, hol a legolcsóbb? És esetleg ha árakat is írnátok. És mondjuk a másik kérdés még hogy lehet elsőre karikát rakatni?

2014. jún. 13. 21:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem egészen értem, mit akarnál szőrteleníteni. Belül? Nem kell!


Ne a legolcsóbb helyre menj... A legolcsóbb ingyen van amúgy is...

Sok jobb hely van. A westend tattoo-t kerüld el, de ott a westendben van mégegy szalon, ők már jobbak. Én személy szerint Skriba Mártit ajánlanám, aki Invictusban dolgozik (újpesten), de Swastikában a srácok is jól dolgoznak, de sok másik hely akad még.

Árak...hm... lássuk csak. 4-6 ezer forint, nem vészes.

Karikát lehet berakatni elsőnek is, de általában a piercerek lebeszélnek róla, mert lassabban gyógyul, jóval lassabban. Érdemes elsőnek pöttyel kezdeni, 2-4 hét múlva már ki lehet cserélni karikára is. Ahol csináltatod, ott érdemes kicseréltetni karikára, vagy mondani, hogy később karikát akarsz. (golyó, pálcazáras karikát ki és berakni nehéz, ha elsőnek próbálod, pláne, kell tudnod, hogy milyen méret kell...)

Hogyan lehet kifújni az orrot? Ugyanúgy...

Mondjuk ne akkor menj, amikor meg vagy fázva. Elsőnek meg amúgy is szokatlan lesz úgy orrot fújni, de hamar megszokod.


Bármi egyéb kérdésed van, csak írj privátban ;)

2014. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!