Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 23:30 kor felhivott egy ember...

23:30 kor felhivott egy ember hogy menjek be holnap a rendorsegre, ilyenkor szoktak hivni a rendorsegrol?

Figyelt kérdés
nem nagy dolog, aztmondtak hogy szabalytalansagot kovettem el a biciklivel, de ha nagyon fontos lenne akkor nem reggel, vagy delutan hivnanak fel, vagy ejszaka szoktak?:D

2014. jún. 14. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A rendőrök általában levelet hoznak és nem telefonon zaklatnak.....
2014. jún. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mondjuk Erdelyben lakok, itt mindent kinezek a rendorokbol, de azert lemegyeka biztonsag kedveert a rendorsegre
2014. jún. 14. 22:47
 3/11 anonim ***** válasza:
előzőnek van igaza,hivatalos levelet kellene ilyenkor kapni,szerintem csak szivatnak :D
2014. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
a biztonsag kedveert nezzek le? Ez romania
2014. jún. 14. 22:49
 5/11 anonim ***** válasza:
Menjél csak. Amíg a rendőrrel társalogsz, megyünk a Bicskással szétnézünk nálad. Megnézzük vannak e szabálytalanul tárolt ingóságaid, amit a helyszínen lefoglalunk.
2014. jún. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:)) szerintem valaki szivatni akar, es ki igazolt volna? csak egy utcai kamera felvett?? a sok romat nem hivjak be hogy meg fek sincs a biciklin
2014. jún. 14. 22:52
 7/11 anonim ***** válasza:
mondom,hogy valaki csak szivat :D
2014. jún. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
de szerintem csak lekellene menni
2014. jún. 14. 22:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Na amilyen durva románia még azt is kinézném,hogy közösségi oldalról írnak rád,hogy gyere be a őrsre.


Bemennék a helyedbe és ha mégsem hívtak akkor is legalább mozogtál de ha csak kicsalni szeretnének,hogy megnézzék a rossz arcúak,hogy hol laksz az nem szerencsés azt javasolom én egyszerű fiatal és naiv "magyar",hogy maradjon valaki otthon és vigyázzon a kéglire.


De milyen érdekes ha nem lett volna Ceausescu bácsi akkor nem lett volna számomra megtévesztő a dolog mert ügye a Ő okos fejéből pattant ki az a édes drága gondolat,hogy térjünk el a eddigi időzónától. Jól tudom ?

2014. jún. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nem irtam oda hogy 16 vagyokL:))
2014. jún. 15. 07:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!