Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet valami baj ebből a...

Minden xD kérdése:

Lehet valami baj ebből a netes hirdetésből? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
Venni akartam egy laptopot az OLX-ről és 2 hétig ez is volt a véleményem, miután meggondoltam magam, már felhúzta az eladót is, mert vettem egy újat. Meg volt adva a telefonszámom is, hívott is, de elég gyanús volt egy alíg használt i5-ös laptop 85-ért... Tehet valami ellenem?? A számom alapján kideríthet valamit??? Vagy rendőségre is mehet ez ügyben????

2014. jún. 16. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem tehet, pláne a rendőrség ezzel egyáltalán nem foglalkozik! Meggondoltad a vásárlást, és kész. Nem tukmálhat rád semmi olyat az eladó, amit nem akarsz megvenni. Nyugodj meg, semmi bajod nem lesz, legfeljebb kapsz egy anyázást a telefonodba, amit majd szépen lenyelsz. Bár illett volna telefonon értesítened az eladót, hogy meggondoltad a vásárlást.
2014. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmit sem tehet. Ha postai úton akarta lebonyolítani, akkor pedig megsértette az OLX szabályzatát. Mondd meg neki, ha keménykedik
2014. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Válaszban írtam le neki, hogyha vannak érdeklődők akkor kérdezze őket, mert nem biztos hogy el tudok menni érte! Én 2 hete ígérem, lehet hogy kell... De mert Ő jóhitűen nem adta el... Ha annyira el akarta adni, akkor már rég eladta volna... Szerintem alapból valami átverés volt.
2014. jún. 16. 13:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat! :)
2014. jún. 16. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!