Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SZerintetek melyik stilus a...

SZerintetek melyik stilus a jobb? Hippi vagy az emó?

Figyelt kérdés

2014. jún. 16. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az emo,és szerintem az emo sokkal jobb,én is az vagyok, de van akihez a hippi stílus illik
2014. jún. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hippi. Inkább ne csinálj semmit, élvezd az életet és pihenj, mintsem hogy a barátjaid, családod, stb-d rendszeresen aggódjon miattad, hogy öngyilkos akarsz lenni.

Ráadásul melyik a jobb?

[link] ( hippi )

[link] ( emo )

2014. jún. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez az SzjG-ről jött? xDD szerintem hippi
2014. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Te most divatcica vagy, vagy tényleg érdekel a kérdés?


Emo az egyik leghiteltelenebb stílus amivel valaha találkoztam. Mégis mit akarnak kifejezni? Fáj a világ? Komolytalan. Mindegyik 16-18 éves kis kölök, munkáról csak hírből hallottak, mindent megkapnak szüleiktől, de nekik annyira nehéz. Ugyan...


Hippivel már nem fogsz találkozni. 60-as években volt élő stílus. Ők az akkori háborús környezet ellen léptek fel. Békét és boldogságot hirdettek. Nagyon pozitív kezdeményezésnek indult. Idővel sajnos ez is elkorcsosult.


Akikre te gondoltál azok a hipszterek. Ezek csak úgy öltözködnek, mint a 60-as, 70-es években volt divat, de a legújabb Apple termékekkel szaladgálnak. Nagyban hasonlít az emo-ra. Ugyanolyan díszcicák a "követői". Nincs mögötte tartalom.

2014. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
lol szivem szerint emó mégis hippi vagyok és kiváncsi voltam a véleményekre :) köszönöm a válaszokat és várom is még őket :)
2014. jún. 16. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!