Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön ha egy...

Fiúk! Nektek bejön ha egy lányon tetoválás van?

Figyelt kérdés

Igazából nem nagy,mert csak egy hangjegy van a jobb csuklóm oldalán,amit ballagási ajándékként kaptam! Egyébként azért mert énekelek egész kicsi korom óta és a zene az életem,nagyon sokat jelent nekem,úgyhogy légyszi olyat ne írjatok hogy "felesleges,hülye divat" !!!

:)))



2014. jún. 16. 14:37
 1/7 anonim válasza:
én szeretem ha van egy lányon tetoválás. Ha jól néz ki a lány is, és szépek a tetkói azonnal rárabolnék. Ha nincs rajta az sem baj. Ilyen univerzális emberke vagyok.
2014. jún. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
54%
Amúgy ízlések és pofonok. Fogd fel úgy ha valakinek nem tetszik akkor tipli, szevasz, adíjosz, majd lesz más akinek tetszik. A hangjegy vagy kulcs, az meg egyébként is szép motívum, úgy hogy nekem személyszerint tetszene, mert én meg zeneszerző vagyok, úgy hogy a zene nekem is közel áll a szívemhez :D KIS KOROM ÓTA!
2014. jún. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szerintem jó dolog. Most én is akarok de én nem 1-et többet is. És a te tested azt csinálsz vele ami neked jól esik. Kivételesen ismerek pár olyan srácot aki le sem állna olyan csajjal akinek nincs tatto.:D /L
2014. jún. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!! Írhattok még nyugodtan!!!

2. Örülök neki hogy nem csak én vagyok ilyen zene mániás!!!

Igazából egész kicsi voltam,talán 3 éves amikor úgy kezdtem érdeklődni a zene iránt..! De persze akkor még csak a Süss fel nap és társai volt a nagy sláger,meg a Chrystal együttes!! :)

2014. jún. 16. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Az ilyent kifejezetten undorítónak tartom:

[link]


Az ilyennek egy lány szépsége illik a tetováláshoz, akkor az ilyenért viszont ölni tudnék:

[link]

2014. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 DanteSoS válasza:
személy szerint kinem birom állni a tetoválásokat de a tied még tán elmegy
2014. jún. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy láttátok-e Selena Gomez hangjegy tattoo-ját?!

De nekem ugyan olyan van..a jó benne hogy a megcsináltatása után 1 héttel sikerült észrevennem hogy Selly is ugyan olyan tetoválást visel!

2014. jún. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!