Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A dubstepet hogyan csinálják?

A dubstepet hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Mert én rock kedvelő vagyok és még nem is hallgattam. 2 hete hallottam először és nem értettem hogyan csinálják?

2014. jún. 17. 07:52
 1/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm

most már felfogtam:)

2014. jún. 17. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Uram, a tudatlan, berögzült, pártfüggő idióták ellepték a Földet. Bolygót elhagyni!
2014. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó:???
2014. jún. 22. 09:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elsőre értettem, meg a rockerekre, akik csak a saját műfajukat ismerik el.
2014. jún. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tessék itt van egy nagyon amatőr videó:

[link]

természetesen ennél jobb DAW-ok vannak, ableton, fl studio, és jobb pluginok, Massive, WoW, nexus, amelyek alkalmasabbak.

2014. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

óóóóh már megint itt van egy provokáló se@@fej,ez de jó!!!

utolsónak köszönöm, provokáló bácsi te pedig húzz a p@csába mert ez egy normális kérdés az utolsó és félig- eddig az első szerint is, és 45 évesen már nem szokok a bejövő zenei stílusokkal, mert nem minden ember hallgat zörejeket(bocs a válaszolóktól).

2014. jún. 24. 07:39
 8/8 anonim válasza:

Ha pro zenét szeretnél(azaz nem gagyi robotnyikorgást) hanem élvezhetőt akkor mindenképp egy Dj Pl pioneer 2000

Igaz aki nem ért hozzá azt se tudja mit nyomkodjon rajta xD

De van a YúTÚBB ilyenekkel:) Amúgy nem értem miért ítélik el az emberek ezt a műfajt???? Lehet ugyanolyan jó mint akármelyik zene!!!

2016. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!