Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálják egyes...

Ezt miért csinálják egyes emberek?

Figyelt kérdés

Egyik felhasználó társam egy kérdésben megkérdezte a véleményünket egy filmről, és megkért arra is, hogy röviden írjuk le miről szól, mert ő még nem látta.

Én válaszban elküldtem neki egy oldalt, ahol le van írva hogy miről szól a film, és leírtam pozitív személyes véleményemet is róla.

Ma látom, hogy egy felhasználó írja, hogy nagyon rossz, ő utálja stb. Ez rendben van, de engem és a többi választ adót is lepontozta piros kézzel, hogy "nem hasznos a válaszunk".

Könyörgök, nem azt kérdezik meg, hogy "tetszett-e a válasz", hanem azt, hogy "hasznos-e" a válasz. Őszintén nem igazán érdekel mennyire számít hasznosnak a válaszom,de ez mire jó? csak az ő véleménye a szent vagy mi? Komolyan mondom szánalom.



2014. jún. 16. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
oké
2014. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sem értem miér csinálják egyesek, ha szerinte nem hasznosak a válaszok akkor miért tette fel a kérdést?
2014. jún. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Én csak egy dolgot nem értek. Képes voltál kiírni egy kérdést rövid kis monológgal körítve erről a témáról DE téged ez amúgy nemigazán érdekel...

Ha nem érdekelne nem pattognál rajta...

Amúgy én sem értem, hogy ez mire fel de ha neki ez jól esik hát csinálja..

2014. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rocker volt biztos...
2014. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet az utolsó válaszával viszont azzal egyetértek, hogy utálom amikor van egy kérdés mittomén egy szoknyáról egy magassarkúról szépen jönnek a kommentek aztán jönnek a rockerek és mindent lepontoznak mert szerintük qrvás...Persze nyilván nem mind csinálja de van ebből is elég...
2014. jún. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Rocker és rock zenét hallgató között különbség van.

A rocker egy tajparaszt, pártfüggő, tudatlan, más zenéjét utáló, berögzült állatfaj. A rock zene hallgató pedig...

2014. jún. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most lepontoznak az állatok, de csak azért, mert igazam van és magukra ismertek. Nem általánosítani akarok, csak ezt a viselkedést látom.
2014. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valaki elmagyarázza nekem, hogy ehhez hogy jönnek a rockerek? :D Komolyan érdekel.
2014. jún. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy hogy sajnos van egy rakás divat-rocker akiknek rossz a megítélése, ezáltal az emberek beskatulyázták az össze rockert, hogy mind hülye, mind gyökér, mind utál mindent, és emiatt valaki itt gyanúsítja a rockereket. Magyarul a sztereotípiák miatt.

Ne értsen félre senki, nem védem a rockereket, nem is vagyok rocker, csak hülyeségnek tartom azt, hogy beskatulyázni valakit a stílusa miatt vagy a hallgatott zene miatt.

2014. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Emberek! Külön kiemeltem: rocker és rock zenét hallgató
2014. jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!