Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdő író vagyok, hogyan...

Morvai Daniel kérdése:

Kezdő író vagyok, hogyan lehet könyvet kiadatni egy kiadónál?

Figyelt kérdés

2014. jún. 17. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
keress rá olyan kiadókra amelyek a könyved témájának megfelelő könyveket gondoznak. A legtöbb kiadónak elküldheted a kéziratot E - mail - ben is. Vagy kinyomtatva postai úton. Ezt nem ajánlom mert drága annyi példányban nyomtatni. Aztán várni kell jó sokáig. Egyszerre több kiadónak küld el. Én jó sokáig vártam , majd egy évet mire az egyik jelentkezett hogy kiadnák. Csak sajna addig már találtam egy olyan kiadót ahol E - könyv formában olvasható. De itt megrendelheted a nyomtatott formátumot is. Azért már fizetni kell. Publio kiadó ha érdekel. Nekem a kiadók ettől az egytől eltekintve nem is válaszoltak. Nagyon nehéz ma első könyves íróknak kiadót találni. De azért sok sikert.:-)
2014. jún. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 egybaba válasza:

Részemről soha nem küldenék teljes kéziratot vdak köynvtervet. és azt hogy miről szól, amíg alá nem írtuk a szerződést. Igen lopták már el könyvem...

Nagyon sok kiadó van ahol fizetni kell a kiadásért.

Ma magyarországon bárki lehet első köynves kiadó ha fizet...

Azonbanha pénzt szeretnél kapni , és nem fizetni érte jó könyvvel kel jelentkezz.

Az osztrák Novum cég kiad papírformában, és E-Book formában is nemzetközi szinten.

Ha nyomdakészre szerkesztve adod le nekik a kéziratot nem kell fizetned a papírformátumú köynviadásért ha tetszik nekik.

Nemzeközi piacokra , könyvvásárokra ha kéred a bemutatót oda kell fizetni - és a E-Book formátuért pár 10 ezret.

Végeredményben jogtiszta nemzetközileg bejegyzett íróként nem egy lehetetlen nagy összeget krének.

2014. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!