Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?...

Alaptomos kérdése:

Szerintetek mit csináljak? Továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Az a helyzet , hogy focizom egy csapatnál ... de voltam máshol edzésen , átigazolnék , mert szívesen látnának a csapatban .... már előre külön a szülők és a csapat is rólam beszélgetett ... , el is mentem egy edzésre tetszett ... és én azt mondtam , hogy jó volt meg valószínű , hogy szeretnék átigazolni .... , de a mostani csapatnál viszont nagyon jól érzem magam , csak nem akarnak a többiek focizni ... és nem tudom , eldönteni m, hogy mit csináljak ... ! Szerintetek ?

2014. jún. 17. 23:18
 1/2 Nadga ***** válasza:

Szerintem menj át a másik csapatba. Ha jobb volt az edzés, mint a mostaniban, akkor mindenképpen. Sajnos ilyen áldozatokat néha meg kell hozni.

Amúgy pedig az, hogy átigazolsz a másik csapatba, nem jelenti azt, hogy az előző társaiddal nem tarthatod a kapcsolatot.

2014. jún. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2014. jún. 18. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!