Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mehetnék, akármilyen...

Hogyan mehetnék, akármilyen nyugdijba? 1953 03 25. -én születtem,34 év munkaviszonyom van/sokszor nem jelentettek be,61 éves vagyok,43 éve keményen dolgozom, nagyon elfáradtam Zsuzsa

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 19:07
 1/4 Dudok Andrásné ***** válasza:
Sajnos sehogy, mig el nem éred az öregségi nyugdijkorhatárt,ha dolgozol.Van olyan, aki tartós munkanélküli és 5 éve van a nyugdijig az elmehet előnyugdijba valami 40 ezer ft körüli összeggel.Én is 53 as vagyok,de elmehettem 59 évesen, mivel 41 év szolgálati időm volt.Néha menj táppénzre és pihenj,kitartás!!!
2014. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,sajnos a betegállomány is kiesik,mert most sem vagyok bejelentve.
2014. jún. 23. 04:57
 3/4 Dudok Andrásné ***** válasza:
Nagyon bátor és meggondolatlan vagy!!Tudod, ha elkapnak töb 100ezres a büntetésed!!! Ha meg tartós munkanélküli vagy, akkor meg menj be a nyugd.folyósitóhoz ott pontosan megmondják mi a teendőd.
2014. jún. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudod,amikor teljesen egyedül vagy,és jönnek a számlák,akkor én nem nevezném meggondolatlanságnak,hogy akármilyen munkát elvállalok.

Alkalmi munkavállalónak jelentenek be,és így le vannak fedve.

az,hogy kenyéren,krumplin élek évek óta,nem önként választott.

5db szakmám van,és sokszor takarítok,eladok.

Száz helyből 1-2 ha egyáltalán értesít,hogy nem engem választottak.

Csak azért nem szállok ki idő előtt,mert akkor még ezt a feladatot is újra megkapom.

2014. jún. 25. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!