Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek cigizésről?...

Mi a véleményetek cigizésről? Aki cigizik az hány éves kora óta és milyet szív?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta, kék Szofit...:) 18 vagyok. Egyébként nincs erről véleményem, van aki divatvól cisnálja a fiatalok menőnekgondolják, az idősebbek lenézik az ilyen fiatalokat... Igazából aki fiatalon szokik rá az a lázadás nevében, hogy a szülők aztmondják ne, te meg mégis... Bár ez társaság függő is, de ott sem minden esetben, ha nagyon feszült vagy mindenhogy visszautasítod az összes szituációt...:D Mondjuk én nekem eddig csak jó származott ebből mert, barátnőim nagy részét így ismertem meg körülbelül.:) (De ez csak személyes sztori) De gondolom az egészségügyi gondokat tudod...
2014. jún. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen néha én is elszívok egy-két szálat csak élek jobban ugymond rászokni mert tudom az egészsgügyi okait....:(miért van mindenbe valami szar ami jó...
2014. jún. 18. 22:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igen ilyen az élet...:)
2014. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felesleges pénzpocsékolás és még betegséget is okoz magadnak is + a környezetednek is.
2014. jún. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

14 evesen kezdtem, talan kek Multival. Aztan amikor sporoltunk fekete Moont vettunk, utana sokaig narancs PallMall kb. 15/16-17/18-ig. Aztan Arany Marboro, 20 korul kek DunHillt vagy Davidoffot szivtam. Utana Angliaban arany Marbi.


Most 23 vagyok, lassan 3 honapja nem cigiztem, nem is zavar. Mondjuk van otthon par kubai szivarom, majd a baratommal azt fogjuk elszivni valamikor. Persze ezeket nem minden nap szivod, sok is lenne, meg draga is 17-38 fontokert veszem darabjat.


Amug orulok, hogy letettem, meg ha ramkuszott laza 5-6 kilo is, 51-rol 56/57-re, de azt majd leedzem, viszont legalabb nagyobb a cicim xD :P

2014. jún. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!