Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Valóra válhat...

Szerintetek? Valóra válhat még ez a szép álom? (lent részletesen le van írva minden)

Figyelt kérdés
Először is, bemutatkozom. Egy 13 éves, tehetséges lány vagyok :)) Gyakran írok könyveket, stb.. A színészethez hatalmas tehetségem van, ezt sokan mondják. Szerintem is. Gyakran tanulok szöveget, stb.. Szóval, én most azt tervezem, hogy megtanulom a Spanyolt, és kimegyek Mexikóba tovább tanulni: színtanodába megyek stb.. Szeretnék telenovellában szerepelni. Nagyon jó vagyok ezen a téren, de tényleg. Jó, most biztos azt gondoljátok, hogy ostoba álmodozó kislány vagyok. De elmondom, hogy már lassan két éve ez az álmom. El kezdem tanulni a nyelvet. Olyasmikbe akarok szerepelni mint: Rubi, az elbűvölő szörnyeteg, Teressa, Maricruz, Árva Angyal,Rosalinda és ilyenek.. Nagyon fogok küzdeni, mert ez az álmom! Ha nagyon igyekszem, még valóra válhat? Komolyan hatalmas tehetségem van. Beleélem magam mindenbe nagyon. Ha nézek egy sorozatot, filmet, szinte abba is beleélem magam. Azért tettem fel a kérdést, hogy egy kis bátorítást kapjak, egy kis erőt. Anyámék azt mondják álmodozok. Pedig nem. Ez az álmom két éve, és tenni szeretnék érte. Meg szeretném mutatni mindenkinek, még anyáméknak is, hogy tenni akarok érte és fogok is. Viszont... Amikor azt mondták nekem, hogy ez sosem valósulhat be, akkor törtem össze a legjobban eddigi életembe. Tudjátok, milyen, ha a LEGNAGYOBB álmod összetörik? De itt szeretnék bátorítást, erősítést kapni..... Az életben nincs más dolguk az embernek, mint az álmait követni. Vagy tévedek? :( :)

2014. jún. 19. 21:32
 1/5 anonim válasza:
100%
Akinek van álma, annak célja is van. Ne add fel mert akkor már az esélyt is eldobod magadtól, hogy megvalósítsd.....tanulj, színészkedj, lehet h más felé visz majd az élet, de legalább megpróbáltad, és évek múltán nm azon fogsz kesefegni h mi lett volna ha.......
2014. jún. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így van! Nekem van célom, ennyi. Köszönöm! :)
2014. jún. 20. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


A Televisa (a mexikói televíziós társaság) legtöbb színésze és színésznője ugyanabban az iskolában tanulta a színészetet, ez pedig a CEA Televisa. (Centro de Educación Artística). Aki ebben az iskolában végez, nagy eséllyel kerül be valamilyen sorozatba. Ez egy 3 éves képzés, ahol lehet tanulni beszédkészséget, narrációt, táncot, jazzt, színjátszást, vagyis mindent ami a színjátszáshoz kell.

Maga az iskola nem kerül pénzbe, viszont az iskolával kapcsolatos költségeket neked kell fizetni. Pl: könyvek. Az iskola honlapján le van írva a jelentkezés menete, külföldiek is jelentkezhetnek, persze spanyolul jól kell tudni. Ki kell tölteni egy jelentkezési lapot, képet meg videót feltölteni magadról majd elküldeni. Ezt pontosan nem tudom hogy van, de a honlapjukon le van írva. Ezenkívül 18 és 23 év közöttinek kell lenni. (Ha 22 évesen jelentkezel és felvesznek járhatsz 24-25 éves korodig, csak elkezdeni nem lehet 23 éves kor után).


Remélem tudtam neked ezzel segíteni, úgy gondoltam ezzel többet tudok segíteni, mintha csak azt írom, hogy persze biztos nagyon tehetséges vagy ne add fel az álmod. Ha tényleg jó vagy fel fognak venni és onnantól minden csak rajtad múlik.

2014. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KOSZI
2014. jún. 24. 21:19
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon sokat segitettel!!♡♡♡♡¤♡♡♡♡
2014. jún. 26. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!