Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan? (álom/amerika/leszbiku...

Hogyan? (álom/amerika/leszbikus/otthon/ boldogsághely/)

Figyelt kérdés

Lehet h rossz kategóriába írtam...akkor bocsiii:(

A lényeg az hogy: gimi után elköltöznék Amerikába valami kis szerethető városba:) ahol kedvesek az emberek szép a környék..tudtok ilyet??

És még azt szeretném megkérdezni, hogy ez az álmom az normális?:)

Leszbikus vagyok így, majd valahol szeretnék nyitni egy "boldogság" helyet....olyat ahol mindenki boldog lehet, önmaga lehet,...ahol lehet majd táncolni..lesz majd kisebb bál....

Olyan ahol mindenki Boldog:)

ez normális álom...?:)

Ja és hogy egy ilyen helyet megnyissak ahhoz mi kell?

Mármint véndéglátói mit tom én mi szakközép?:(

Én ezt nem tudom:((

Jövőre leszek 8.-os

:)



2014. márc. 11. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsmondatod: "Jövőre leszek 8.-os"

Kislany, jo almodozni es vagyakozni, az viszi elobbre a vilagot. Az is termeszetes, hogy 14 evesen a felhokben jarsz, aztan az almod szepen kezd racionalizalodni.


Hogy mi kell?

Usa vizum, zoldkartya, es rengeteg zoldhasu banko. Forintban minimum 10-15 millio egyaltalan az indulashoz.


Tapasztalat es tudas nelkul boritekolt a bukas. Kereskedelmi vegzettseg nelkul ne is gondolj erre.

2014. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kovpet ***** válasza:
100%

Az első jól mondja.

Viszont a jó hír az, hogy nem kell ahhoz messze menni ahhoz, hogy boldog legyél. Keresd a normális embereket magad körül. Vannak, még akkor is, ha a nagy többség nem az :)

Megélni meg itthon is meg lehet, ha tanulsz rendesen és utána szorgalmasan dolgozol. Ha vállalkozol, akkor még nagyobbak a lehetőségek.

2014. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek

Az egyetem?

Vagy...?

2014. márc. 11. 18:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazabol csak aert szeretnek elmenni innen mer itt nem fogadjak el a 'más'-ságom:(
2014. márc. 11. 18:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetem Magyarorszagon vagy Amerikaban?

Utobbi egy eletre eladosit. Itthon tanulj jol, es akar ingyen is tanulhatsz.

2014. márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23%
Hagyd ezeket az embereket,nekem nagyon tetszik ez az elég absztrakt kis ötleted,csak mindenki nagyon realista..nyeh. Ne hagyj fel az álmoddal,mert nekem tényleg baromira tetszik,szerintem nagyon aranyos.Nekem is voltak mindenféle ötleteim "te korodban:D" csak sajna kiölték belőlem,hogy hülyeség,értelmetlen,ezért nem lehet,azért nem lehet,nyünyünyü,szóval én nem tudom,hogy ezt hogyan érhetnéd el ,de én szurkolok,és ne hallgass ezekre az emberekre:) 18/L
2014. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Vállalkozáshoz nem papír kell... hanem pénz és ész a megvalósításhoz.

Leszbikus... lol :-/ :( (ha tudnádmi az...)

2014. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

13 évesen még nem tudhatod, hogy leszbikus vagy... Még nem találkoztál igazi pasival, adj magadnak még néhány évet.


Az ötleted jó, csak rossz a kivitelezés. Első körben inkább az alábbit javaslom: végezd el a gimit, majd jelentkezz egy külföldi főiskolára, hogy végzettséget szerezzél és megtanuld a nyelvet. Az északi országokban és még néhány európai országban ingyenes az egyetem, csak a lakhatásodat kell fizetned, de van pályázati lehetőség és akkor akár ingyenes is lehet teljesen....

Azután, ha van már képesítésed, akkor nyugodtan menj ki először egy rövid időre az USÁ-ba, nézz körül, milyen munkalehetőségek vannak. Vigyázz, ha engedély nélkül dolgozol ott, örökre kitiltanak!


Én mondjuk a helyedben inkább Kanadát céloznám meg, sokkal barátságosabbak az emberek és onnan bármikor átruccanhatsz majd amerikába.


Vagy... menj hozzá egy amerikai sráchoz és azonnal meglesz a lakhatásod és az állampolgárságod.

2014. ápr. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!