Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más iskolába szeretnék járni....

Más iskolába szeretnék járni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Középiskolás vagyok, 18 éves. Szeretnék átlépni egy másik iskolába. Voltam bent a suliban megbeszélni. Később hívtak, hogy nem vesznek fel, mert abban az osztályban ahova szeretnék átlépni már kialakult az összhang, és ezt egy új diák megzavarná.

Szerintem ez nem ok arra, hogy ne vegyenek fel. Ismerek pár embert az osztályból, szerintem jol kijönnénk.

Ilyenkor mit kell tenni? Menjek be az igazgatóhoz személyesen és győzködjem?


2014. jún. 21. 08:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Az igazgató ad a kollégája szavára. Ha ő azt mondja, nem szeretné, ha az érettségi évében egy új gyerek bezavarna, akkor el kell fogadni. Még ha tanköteles volnál, se volna számukra kötelező téged felvenni. Ennyire azért nem szabad a szabad iskolaválasztás.
2014. jún. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez még nem az érettségi éve. Most megyek 3.ba
2014. jún. 21. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!