Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iskolába vagy gimnáziumba...

Iskolába vagy gimnáziumba szerettetek jobban járni? Jobb gimisnek lenni?

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni, de a tanárok állandóan riogatnak minket, h. ilyen meg olyan rossz lesz a gimnáziumban. Tényleg olyan nehéz lenne az iskola "meleg szeretetteli fészkéből" kitörni?

2014. jan. 8. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlöltem az első nyolc év iskolát az életemből. Tizedikes vagyok, sokkal jobban szeretem a gimiben, jobban elfogadtak itt, megvan a társaságom, minden. A tanárok meg a tanulásra értették szerintem. Na, az viszont borzalom.:) Sok sikert a felvételin! 16/L
2014. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a gimnazium mi ha nem iskola? -.- amugy a gimnazium mellett letezik olyan h szakkozepiskola es szakiskola.
2014. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

En is iden felvetelizem es nagyon izgulok.:D

De az teny hogy a gimi tanulasban nehezebb mert tobb a dolgozat.Viszont a szakkozepiskolaval megaz van hogy ha megis rajossz hogy nem az akarsz lenni aminek tanulsz akkor cseszheted.:/

Ha jo tanulo vagy akkor szerintem a gimit valaszd.:)

14/L

2014. jan. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az általános borzasztó volt. Igazából szeretek gimis lenni. Már nem kezelnek "gyerekként", van amelyik tanár egyenesen magáz minket. A 9. számomra elég könnyű volt, szinte ismétlés, pedig 8.-ban elég szépen riogattak, hogy többet kell tanulni, meg nehéz lesz..

Sok sikert! :)

2014. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2014. febr. 28. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!