Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy minden újra a...

Mit tegyek hogy minden újra a régi legyen?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal hogy egy 13 éves lány vagyok aki még egy fél éve egy más iskolába járt. Anya mindig is elakart onnan vinni mert szerinte nem volt megfelelő ez az oktatás. Viszont nem akarta rám erőltetni hogy átmenjek, rajtam múlott. Éltem ezzel a lehetősséggel és nemet mondtam mert jól éreztem magam abban a társaságban. De írtunk egy dolgozatot amiből semmit nem tudtam és ez egy TZ volt. Nos anyám nagyon begurul ha rossz jegyet viszek hát még ha egy TZ-t. Nagyon ideges lettem mert nem akartam hogy már megint idegbeteg legyen. Az egyetlen kiút az volt ha azt mondom hogy átmegyek és a szervezés el is veszi a figyelmét. Ez a tervecske be is vált, viszont inkább viseltem volna el anyát mint hogy életem legnagyobb hibáját követem el. Az iskola és a tanítás kemény, és nincs bajom vele. Viszont a közösség nagyon rossz egy normális barátom sincs. A régi suliban hülyéskedtünk, agyonröhögtük magunkat. Itt meg komolyság, és fegyelem. Nem lehet szórakozni velük iskolán kívül sem. Már fél éve járok ide és nem tudok tovább ebben a társaságban élni. Otthon mindig vidám arcot mutatok, de belül sírok. Nem tudom hogy mondjam el hogy nem érzem itt jól magam. Főleg azt hogy vissza szeretnék menni.

#megbánás #régi #újra régi
2014. jún. 22. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
13 eves vagy!!! Hova mesz vissza? Jovore ugyis vegzel az iskolaval. Szoval szerintem bird ki ezt az evet, aztan ugyis mesz uj iskolaba. Az alt sulis osztalytarsaimat meg sem ismernem. Szoval ne jatsz anyad idegeivel, hanem egy evet kibirsz, aztan csokulom. Amugy meg, iskolan kivul nem muszaly pont a mostani osztalytarsaiddal logni. Ott a facebukk, szolj a regi pajtijaidnak, hogy talalkozzatok.
2014. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!