Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jó-e ez a versenyzongora márka?

Eszti09 kérdése:

Jó-e ez a versenyzongora márka?

Figyelt kérdés
A nagymamámnak van egy KK Privilegium A. Parttart in Wien versenyzongorája és arra lennék kíváncsi, hogy milyen minőségű ez a hangszer? Hallottatok róla valamit? Esetleg volt valakinek ilyen zongorája?

2014. jún. 22. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Sohasem hallottam róla. Honnan kapta a "versenyzongora" minősítést?

A legjobb hangversenyzongorák ("D" méretűek)Steinway, Bosendorfer, Bechstein, Fazioli, Yamaha, Blüthner.

A nagymama zongorája inkább egy antik model kategoriájába eshet, számomra irmeretlen.

2014. jún. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy honnan kapta. De tényleg antik darab, mivel még akkor vették, amikor anyukám alsós volt és zongorázott. Szóval úgy 30-35 éves lehet. :)

Neten rákerestem és láttam ilyen márkákat, csak véleményt nem írtak róla és azokon a zongorákon is látszottak, hogy viszonylag régiek.

2014. jún. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!