Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véletlenek vagy valami más?

Véletlenek vagy valami más?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom hol kezdjem, de mondjuk onnan amikor még kicsi voltam volt egy macskánk akit utáltam mert mindig megkarmolt pedig csak simogatni akartam..aztán ez a macska meghalt.Ez oké is volt amíg 4évvel ezelőtt apa vett nekem egy nagy macskás képet amin ugyan olyan macska volt mint amelyik meghalt, és pont úgy volt lefényképezve a macska, hogy pont a kamerába nézett, így mindig akár hova mentem a szobámban olyan volt mintha végig nézett volna..Eléggé frusztráló volt, főleg amikor pár napra rá ugyan azzal a macskával álmodtam, hogy levettem a képet a helyéről és letettem a szekrény mögé erre elfordultam és mire vissza néztem már megint fent volt a falon, persze hála istennek ilyen csak az álmomban történt, de viszont több hónapon keresztül minden nap ugyanezt álmodtam, addig amíg anya azt nem mondta, hogy vegyem le és égessem el a képet, meg is tettem utánna egyszer sem álmodtam azt! Tavaly viszont megint történtek furcsa dolgok amik megint csak macskákhoz köthetőek.Szóval az történt hogy tavaly nyáron anya szinte hetente hozott haza macskákat, de mindnek volt valami baja (az egyik nem tudott menni mert el volt törve 2 lába, a másiknak epilepsziás rohamai voltak és fél óránként kb aztán meg alig bírt felállni meg szédült nagyon rossz volt látni ezeket, megint egy másik macska meg vak volt mindkét szemére) és mindegyik meghalt és anya eltemette őket a kertünkbe.Aztán ugye a szomszédban volt 3 macska és az a 3 egy hónapon belül meghalt és mindet elütötte egy auto és azokat is megint eltemette a kertbe...Most egy évvel később megint csak nyáron elütöttek 2macskát azt is a kertbe temettük el..Ja és azt is hozzá teszem hogy az összes macska amit elütöttek PONT a házunk előtt az úton volt...nem forgalmas út nem is nagyon látni erre felé macskákat,legalábbis én csak halott macskákat láttam erre...Egyébként még azt is hozzá teszem hogy mikor még kb 2-os voltam akkor unokatesóméknál aludtam és olyan hajnali 3kor felébredtem és ahogy kinéztem az ajtón pont a másik szobában az ülőgarnitúrán lehetett látni egy macskát..pedig nekik nem volt macskájuk...Meg nem tudom ez mennyire tartozik ide de tavaly este éjfél körül arra ébredtem hogy mintha valaki járkálna a padlón, rendesen recsegett..anya azt mondta hogy bisztos egy egér de az egérnek tudom milyen ha megy a parkettán mert van tengerimalacom és az kaparja a padlót ahogy fut nem pedig recseg..először azt hittem hogy anya jött be vagy nevelőapám de egyből fel is kapcsoltam a villanyt és nem volt bent senki az ajtó meg zárva volt szóval ha be is vagy ki is ment volna valaki ki kellett hogy nyissa az ajtót ami pedig elég hangos szóval halottam volna..Meg aznap este a tengerimalacom is olyan hangot adott ki amit még soha nem hallottam persze ez már az eset után történt és teljesen olyan hangot adott ki mint egy madár..csipogott de nagyon erőteljesen és hangosan.Ugyan ezt csinálta múlt héten is..Szerintetek?Muszáj voltam leírni ezeket mert már nagyon érdekes ez az egész vagy lehet hogy csak véletlen?Ja és ezt a recsegős padlós dolgot nem csak én, hanem barátom is hallotta persze nem nálunk hanem náluk és este, mikor meg telefonnal világított nem látott semmit..nektek mi a véleményetek erről az egészről?teljesen normális?

2014. jún. 22. 21:31
 1/1 anonim válasza:
Ezek véletelenek. Nekem is van ilyen képem csak a dédmamám van rajta. Neked is lehetne beleszólásod abba, hogy ne a ti kertetekbe temessétek el ha nem ti ütöttétek el. Ne foglalkozz ilyesmivel mert tényleg csak az idődet pocsékolod
2014. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!