Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megbuktam, de nem szeretnék...

Megbuktam, de nem szeretnék elmenni pótvizsgafelkészítőre, mert semmi kedvem nincs hozzá, viszont muszáj. Mit kaphatok, ha nem megyek be?

Figyelt kérdés
Általános iskola hetedikes tanuló vagyok, matekból megbuktam, de nincs kedvem bemenni felkészítőre. Járok magántanárhoz és itthon is tanulok minden nap.

2014. jún. 23. 07:00
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy nem is muszáj, hanem inkább kötelező a megjelenés.
2014. jún. 23. 07:02
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy akkor újrajáratják majd veled az utóbbi évet. Én nem kockáztatnék a helyedben. Nagyon sok minden nem kedv kérdése az életben. Ha majd el kell tartanod magadat vagy a családodat, sajnos nem a kedveden fog múlni, hogy lesz-e kedved dolgozni vagy nem. Jobb lenne, ha már nmost megszoknád.
2014. jún. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha óráról órára készültél volna, nem buksz meg és most szabad a nyarad!

Ha már így sikerült ez az év, inkább járj be azokra a felkészítő órákra, hidd el, csak Te jársz jól velük! Így csak egy nyarat kell bejárnod, viszont ha az egész hetediket megismételtetik veled, az sokkal hosszabb és rosszabb lesz.

Jövőre legalább tök penge leszel matekból!

2014. jún. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor is megbuktathatnak, ha egyszer kihagyok egy felkészítőt? (2x van), de a következőre bemennék. Nem a potvizsgán múlik az egész?
2014. jún. 23. 08:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így jártál, pedig a helyesírásod és fogalmazásod messze lepipálja az itt írogatók 90%-át.

Én bemennék a helyedben a felkészítőre. Biztos hivatalosan semmi hátrányod nem lehet, ha kihagyod, de gondolj bele: náluk fogsz pótvizsgázni, akik ezt is tartják. Ők tudnak a legjobban segíteni, ráadásul nem kéne magadra haragítani őket a vizsga előtt.

2014. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak 2x lesz? Hát azt guggolva is kibírod! Tessék bemenni! :D
2014. jún. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajna a matekban nem a helyesírás és a fogalmazásképesség számít. :D
2014. jún. 23. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat, hogy a tanár a vizsgafelkészítőn mondta el, mik lesznek pontosan a feladatok és a megoldások. Sokkal nehezebb lesz levizsgáznod, ha ilyet kihagysz.
2014. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:D Jo is lenne:)
2014. jún. 24. 14:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha tényleg minden nap sokat foglalkozol a matekkal, akkor nem esik nehezedre, hogy még egy kicsit foglalkozz vele a felkészítőn. Ha óráról óra készültél volna, akkor az ötösért küzdenél. A kettesért szerintem nem kell óráról órára készülni amúgy. Elég, ha néha benézel. Mondjuk nagyban függ, hogy milyenek a dogák, milyen a tanár, milyen átlagtól adja a kettest. Mert nagyon nem mindegy, hogy 1,5től vagy 2től.
2014. júl. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!